מה זה בכלל מייקרוסופט MVP?

Microsoft MVP (Most Valuable Professional) היא תוכנית פרסים של מיקרוסופט שמכירה באנשים יוצאי דופן בקהילה הטכנית החולקים באופן פעיל את הידע והמומחיות שלהם עם אחרים. ה-MVP של מיקרוסופט נבחרים על סמך תרומתם והשפעתם בטכנולוגיות, במוצרים ובקהילות שונות של מיקרוסופט.

תוכנית ה-MVP הוקמה בשנת 1993 ומאז גדלה וכוללת אלפי אנשים ברחבי העולם. MVPs אינם עובדי Microsoft, אלא מומחים עצמאיים בעלי ידע טכני עמוק ותשוקה לעזור לאחרים.

תהליך הבחירה לפרס ה-MVP כולל הערכה קפדנית של תרומותיו של אדם במהלך השנה האחרונה. מיקרוסופט לוקחת בחשבון גורמים כמו איכות וכמות המעורבות שלהם, כולל פעילויות כמו כתיבת מאמרים טכניים, דיבור בכנסים, ארגון קבוצות משתמשים, מענה על שאלות בפורומים ותרומה לפרויקטים בקוד פתוח.

ההכרה כ-MVP של Microsoft מגיעה עם מספר יתרונות. ה-MVP מקבלים גישה לאירועים בלעדיים, גישה מוקדמת למוצרים ועדכונים של מיקרוסופט, ערוצי תקשורת ישירים עם צוותי מוצר של מיקרוסופט והזדמנויות ליצירת קשרים עם MVP אחרים ואנשי מקצוע של מיקרוסופט. הם גם מקבלים הכרה באמצעות פרופילים ציבוריים ולעתים קרובות מוזמנים לדבר בכנסים כמומחי נושא.

MVPs של מיקרוסופט ממלאים תפקיד מכריע בקהילת הטכנולוגיה על ידי שיתוף הידע שלהם, מתן הדרכה ועזרה לאחרים לפתור אתגרים טכניים. הם תורמים לשיפור המוצרים והטכנולוגיות של Microsoft באמצעות המשוב והתובנות שלהם. המסירות והמומחיות שלהם הופכות אותם למשאבים בעלי ערך עבור אנשים וארגונים המבקשים סיוע בטכנולוגיות של Microsoft.

MVPs של Microsoft הם אנשים התורמים תרומה משמעותית לקהילה הטכנית על ידי שיתוף הידע, המומחיות והתשוקה שלהם לטכנולוגיות של Microsoft. המאמצים שלהם תורמים לצמיחה ולהצלחתה של המערכת האקולוגית הגלובלית והרחבה יותר של מיקרוסופט.

בישראל, נכון לכתיבת מאמר זה, ישנם 15 MVP בישראל, כאשר רק 4 מתוכם מומחים בתוכנת האקסל. שלומי פוסטלניק, מחבר מאמר זה, הוא אחד מהם.

רוצים ללמוד מהמומחים? צרו אתנו קשר, ותאמו הדרכה אצלכם בארגון

למייל: courses@uniquetech.co.il או לנייד: 0505504870

מילוי תאים ריקים באקסל

במאמר ובסרטון זה נראה כיצד ניתן למלא תאים ריקים באקסל במהירות על מנת להרחיב את יכולות ניתוח הנתונים לעמודות שקיימים בהם נתונים חסרים. לדוגמה: על

קרא עוד »

השוואות טקסט באקסל

אחד הדברים הפחות ידועים בנוסאות מערך שאנו מלמדים עליהם בקורס האקסל שאנו מעבירים בחברות וארגונים זה היכולות של נוסחאות המערך לעבוד ולאתר טקסטים על פי

קרא עוד »

שימוש באימוג'ים באקסל

אחת האפשרויות ששודרגו לאחרונה באקסל היא: שימוש באימוג'ים באקסל. היכן ניתן להשתמש? בכל מיני מקומות. בתאים בגרפים בשם הלשונית בכלי פריסה ואפילו בנוסחאות וגם ב

קרא עוד »
Scroll to Top