5 סיבות מדוע מערכת בינה עסקית (BI) היא חברתו הטובה ביותר של מנהל הכספים (רואה חשבון, חשב, מנהלת כספים, מנהלת שרשרת אספקה, מנהל תפעול, מנהל ייצור, מנהל תעשייה וניהול ועוד…)

 

 

 

5 סיבות בחיים האמתיים למה מנהל הכספים יאהב את מערכת הבינה העסקית Power BI !

למעשה, אני לא יודע מה מנהל הכספים היום עושה בלעדיה!

 

באמצעות כלי ה – Power BI – ניתן ליצור בקרה ולנתח את נתוני החברה בלחיצת כפתור.

חלום שמגשם!

1. כלי הבינה העסקית בבניה אישית, כגון: ה- Power BI מאפשרים,  לנצל את הזמן בצורה יותר פרודוקטיבית.

על ידי הסרת האלמנט הידני של ניתוח נתונים מסדר יום העבודה שלי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעיקרון, זה משחרר לעשות מה שאתה אוהב, מבחינה כלכלית אני יכול להעצים את המנהלים ובעלי המניות בחברה, כך שיוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור העסק! האפשרות להיות מסוגל לתת למנהלים תצוגה או דו"ח עם חמשת ההוצאות "הכבדות" של החברה וזה עוד באמצע החודש, ולא בסיומו.

2. לפעמים, כחלק מהפעילות היום יומית של כולנו, אנו נוטים להיגרר לפעולות שאינן מקדמות אותנו למטרה האמתית שלנו, וזה: שיפור וגידול העסק, דבר שיקפיץ את העסק לשלב הבא.

באמצעות מערכת הבינה העסקית, Power BI  , ניתן לקרב אותנו אל מטרות האלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לדוגמה, אחד מדדי המפתח שלנו הוא להבטיח כי החייבים שלנו ישמרו על מוסר התשלומים שלהם, כגון: שלושים (30) ימים מביצוע העסקה. על ידי שימוש בלוח המחוונים המותאמים אישית שלי – אני יכול לזהות, במבט חטוף, מי אלו אותם חייבים שאינם עומדים בתנאי התשלום שנקבעו להם.

3. בעזרת Power BI ניתן ליצור 'מסקנות מפתח' מתוך נתוני העסק באופן מיידי, כי ה- Power BI נותן לי את הגמישות להתאים לי אישית את הדוחות ולתפעל אותם כך שיהיו קלים לי יותר לניתוח. אני יכול גם להתאים אישית את המראה של הדוחות שלי, כדי לוודא שהם מתאימים לזהות המותג שלנו.

 

 

 

 

 

4. Power BI מאפשר ליצור לוחות מחוונים (דשבורדים), אשר מסייעים למנהל הכספים בניתוח המוצר וההכנסות. ולהתחקות אחר המוצרים העיקריים של החברה, לטובת הפקת גידול ההכנסות, בהתמקדות על דרכים לשפר אטיות בקווי המכירה של החברה.

5. מנהל הכספים נדרש לתפעל ולהציג ביצועים עיקריים של החברה (מה שנקרא מדדים או KPI) על בסיס שבועי או חודשי, ו- Power BI עושה את זה כל כך קל.  דבר שמאפשר למנהל הכספים לצמצם את כמות הזמן שהוא מבלה בהפקת אותם מדדים (KPIs) על ידי יצירת קשר למערכת החשבונאית בחברה – דבר המאפשר למנהל הכספים לשמור את האצבע שלו על הדופק של העסק.

מערכת הבינה העסקית Power BI מסייעת למנהלי הכספים (רואה חשבון, חשב, מנהלת כספים, מנהלת שרשרת אספקה, מנהל תפעול, מנהל ייצור, מנהל תעשייה וניהול ועוד)  "לשים את הרגל על הגז" ולהבין את מטרות העסק בכל יום.

מסיבה זו, מנהל הכספים ממש!! יאהב את המערכת ה- Power BI.