אודות המייסד

שלומי פוסטלניק

בעל תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה, מנה”ח ברמת סוג 3, מאמן עיסקי ואישי (קואוצ’ר) בלימודי חוץ של הטכניון מוסמך ע"י איגוד איק"א, ובעל תעודת הדרכה למחשבים (ICDL).

שלומי התאהב בתוכנה הזו בגלל הגמישות שלה והיכולות העצומות לבנות עליה דברים חכמים ואפילו מיני תוכנות, יחסית בקלות ואפשר לומר שב- 21 שנה האחרונות לא עבר יום אחד ששלומי לא השתמש בתוכנת האקסל ככלי מרכזי בעבודתו הימיומית.

"הכל התחיל ממחשב אחד! שהיה לנו במשרד בשנת 1995, שבו הוקסמתי מהתוכנה הזו וממה שאפשר להפיק ממנה, ועד היום אני מוקסם מהשידרוגים הרבים והיצירתייים של החבר’ה בצוות שבחברת מייקרוסופט."

ב- 21 השנה האחרונות, שלומי עבד במחלקה הפיננסית בחברת ספנות ידועה, התמקצע בתוכנת האקסל, והיה למוקד ידע באירגון.

שלומי עבר קורסים בארץ ובחו"ל, בנה עשרות רבות של יישומים מבוססיי אקסל (חלקם ניתן לראות באתר > כאן<), שידרג קבצים קיימים, יצר קבצים עם אוטומציה באקסל, ביצע הדרכות לעובדים בבתי העסק בתחומים ובענפים שונים, וכן הדריך בכמה מכללות את תחום האופיס בכלל ואקסל ו- Microsoft Power BI בפרט.

עד היום שלומי שותה בצימאון רב את הידע הרב בנושא תוכנת האקסל וה- Microsoft Power BI, אם זה מספרי לימוד רבים שרוכש מחו”ל ואם זה מאתרי אינטרנט שונים מכל רחבי העולם ומקפיד להתעדכן באפשרויות החדשות שנכנסות בכל גרסת אקסל חדשה.

"בדר”כ הפתרון מתחיל אצל משתמש האקסל ברעיון שעולה לו ואז מגיעה התהייה: "האם זה אפשרי בכלל ?"

אז תתפלאו, ברוב המקרים שאנו פגשנו, זה בהחלט אפשרי!

אז אם יש לך רעיון או תהייה האם הדבר אפשרי באקסל? נשמח אם תיצור קשר עמנו, ונשמח לבדוק לך את היתכנות הרעיון שלך (ובמילים פשוטות: האם זה אפשרי?)

שלומי העביר הדרכות למאות עובדים ומנהלים בשוק הישראלי, בחברות ובאירגונים הגדולים במשק (>כאן<)

שלומי כתב את הספר העברי הראשון בעולם בתחום ה- Microsoft Power BI: