אודות המייסד

שלומי פוסטלניק

בעל תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה, מנה”ח ברמת סוג 3, מאמן עיסקי ואישי (קואוצ’ר) בלימודי חוץ של הטכניון מוסמך ע"י איגוד איק"א, ובעל תעודת הדרכה למחשבים (ICDL).

שלומי התאהב בתוכנה הזו בגלל הגמישות שלה והיכולות העצומות לבנות עליה דברים חכמים ואפילו מיני תוכנות, יחסית בקלות ואפשר לומר שב- 21 שנה האחרונות לא עבר יום אחד ששלומי לא השתמש בתוכנת האקסל ככלי מרכזי בעבודתו הימיומית.

"הכל התחיל ממחשב אחד! שהיה לנו במשרד בשנת 1995, שבו הוקסמתי מהתוכנה הזו וממה שאפשר להפיק ממנה, ועד היום אני מוקסם מהשידרוגים הרבים והיצירתייים של החבר’ה בצוות שבחברת מייקרוסופט."

ב- 21 השנה האחרונות, שלומי עבד במחלקה הפיננסית בחברת ספנות ידועה, התמקצע בתוכנת האקסל, והיה למוקד ידע באירגון.

שלומי עבר קורסים בארץ ובחו"ל, בנה עשרות רבות של יישומים מבוססיי אקסל, שידרג קבצים קיימים, יצר קבצים עם אוטומציה באקסל, ביצע הדרכות לעובדים בבתי העסק בתחומים ובענפים שונים, וכן הדריך במכללה ידועה את תחום האופיס בכלל ואקסל בפרט.

עד היום שלומי שותה בצימאון רב את הידע הרב בנושא תוכנת האקסל, אם זה מספרי לימוד רבים שרוכש מחו”ל ואם זה מאתרי אינטרנט שונים מכל רחבי העולם ומקפיד להתעדכן באפשרויות החדשות שנכנסות בכל גרסת אקסל חדשה.

"בדר”כ הפתרון מתחיל אצל משתמש האקסל ברעיון שעולה לו ואז מגיעה התהייה: "האם זה אפשרי בכלל ?"

אז תתפלאו, ברוב המקרים שאנו פגשנו, זה בהחלט אפשרי!

אז אם יש לך רעיון או תהייה האם הדבר אפשרי באקסל? נשמח אם תיצור קשר עמנו, ונשמח לבדוק לך את היתכנות הרעיון שלך (ובמילים פשוטות: האם זה אפשרי?)